Urodzona w 1992 r. w Jerozolimie. Ukończyła studia na wydziale animacji w Akademii Sztuki i Wzornictwa Bezalel w Jerozolimie (licencjat) z naciskiem na techniki eksperymentalne, w szczególności animowany sitodruk na jedwabnym ekranie. Jej praktyka polega na drukowaniu animowanych klatek rozmaitymi technikami analogowymi, takimi jak odbitka żelatynowo-srebrowa, cyjanotypia czy sitodruk na jedwabiu. Inspirację czerpie z historii fotografii i wczesnych technik fotograficznych, a także z wzornictwa radzieckiego ‒ starając się stosować ich estetykę w praktyce dokumentalnej.

Aktualnie pracuje nad niezależnym filmem krótkometrażowym pt. VIA DOLOROSA produkowanym przez MIYU. Jest to animowany dokument o nastoletnim życiu w Jerozolimie, opowiedziany z osobistej perspektywy.

“A LOVE LETTER TO THE ONE I MADE UP” („LIST MIŁOSNY DO TEGO, KTÓREGO ZMYŚLIŁAM”), film dyplomowy z 2017 r., pokazywany był na licznych festiwalach filmu i animacji na całym świecie, m.in. w Annecy, Ottawie i Leeds. Film otrzymał m.in. nagrodę Special Golden Jabberwocky festiwalu Etiuda & Anima w 2017 r., nagrodę Vimeo Staff Pick podczas Animafest w Zagrzebiu w 2018 r. Był też wybrany do programu rezydencyjnego Q-21 na Tricky Women Festival. Pokłosiem rezydencji Q-21 było stworzenie trailera zapowiadającego edycję 2020 wiedeńskiego festiwalu Tricky Women.